O nás

Partnerství - Síla - Účinnost

Leadec v České republice

Leadec se řadí mezi vedoucí společnosti dodávající technické služby tzv. “na míru” v oblasti Automotive.

Konkurenční tlak, přesouvání výroby, měnící se modely, inovace v technologiích - v takovýchto případech je přáním zákazníka v krátkém časovém období instalovat nová výrobní zařízení, modernizovat nebo optimalizovat stávající technologické celky či je znovu postavit na jiném místě.

Specialisté z Leadec s.r.o. disponují znalostmi z oblastí energetiky, elektrotechniky a automatizace. Ovládáme všechny disciplíny mechaniky, řízení, pneumatiky a zásobování médii, včetně automatizace výrobních celků, kompletních robotizovaných pracovišť a výrobních linek.

 

Společnost Leadec s.r.o. byla založena v roce 1999 a je dceřinou společností Leadec. Je důležitým partnerem velkých podniků v regionu v oblasti poskytování služeb. Díky skvělému know-how svých zaměstnanců používá u svých zákazníků a obchodních partnerů velmi dobrého jména. Vedle a hlavní výrobci automobilů, jenž je významným odběratelem pečuje Leadec s.r.o. stejnou měrou o početné národní a mezinárodní firmy v rámci regionu České republiky. Díky kontinuálně rostoucím objemům zakázek nabízí Leadec s.r.o. pracovní místa v technických pozicích jak mladým absolventům, tak i zkušeným odborníkům v oblasti energetiky a elektrotechniky, automatizace a facility managementu.

Posláním spolupracovníků z Leadec s.r.o. je snaha budovat silný tým, jenž dokáže porozumět potřebám zákazníka a plnit společným úsilím vytyčené úkoly. Pomoc při realizaci náročných úkolů pomáhá našim zákazníkům koncentrovat se na jejich hlavní obchodní činnost. Globalizované propojení světa, rychlost zpracování informací, požadavek na efektivní řešení mají podstatný vliv na proces rozhodování při udělení zakázky. Vznikající tlak na snižování počtu smluvních partnerů požaduje od poskytovatelů služeb neustálé propojování různorodých profesí a výkonů. Budoucnost patří integrovaným balíčkům služeb, jež budou nabízeny i napříč hranicemi. Právě tímto způsobem se Leadec s.r.o. svou nabídkou služeb a svou přítomností přizpůsobuje požadavkům a změnám trhu.

Kontakt

Leadec s.r.o.
Debřská 378
293 06 Kosmonosy
Tel. +420 326 733 645
Fax +420 326 733 647
info-czech@leadec-services.com 
Jak se k nám dostanete
 

Kariéra

V rámci společnosti nabízíme možnost rozvoje v  mezinárodně orientované společnosti.

Našim zaměstnancům nabízíme:

  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení odpovídající praxi a pracovním výkonům
  • možnost ubytování
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování