O nás

Partnerství - Síla - Účinnost

Voith* Industrial Services v České republice

Voith Industrial Services se řadí mezi vedoucí společnosti dodávající technické služby tzv. “na míru” v oblasti Automotive.

Konkurenční tlak, přesouvání výroby, měnící se modely, inovace v technologiích - v takovýchto případech je přáním zákazníka v krátkém časovém období instalovat nová výrobní zařízení, modernizovat nebo optimalizovat stávající technologické celky či je znovu postavit na jiném místě.

Specialisté z Voith Industrial Services s.r.o. disponují znalostmi z oblastí energetiky, elektrotechniky a automatizace. Ovládáme všechny disciplíny mechaniky, řízení, pneumatiky a zásobování médii, včetně automatizace výrobních celků, kompletních robotizovaných pracovišť a výrobních linek.

 

Společnost Voith Industrial Services s.r.o. byla založena v roce 1999 a je dceřinou společností Voith Industrial Services. Je důležitým partnerem velkých podniků v regionu v oblasti poskytování služeb. Díky skvělému know-how svých zaměstnanců používá u svých zákazníků a obchodních partnerů velmi dobrého jména. Vedle a hlavní výrobci automobilů, jenž je významným odběratelem pečuje Voith Industrial Services s.r.o. stejnou měrou o početné národní a mezinárodní firmy v rámci regionu České republiky. Díky kontinuálně rostoucím objemům zakázek nabízí Voith Industrial Services s.r.o. pracovní místa v technických pozicích jak mladým absolventům, tak i zkušeným odborníkům v oblasti energetiky a elektrotechniky, automatizace a facility managementu.

Posláním spolupracovníků z Voith Industrial Services s.r.o. je snaha budovat silný tým, jenž dokáže porozumět potřebám zákazníka a plnit společným úsilím vytyčené úkoly. Pomoc při realizaci náročných úkolů pomáhá našim zákazníkům koncentrovat se na jejich hlavní obchodní činnost. Globalizované propojení světa, rychlost zpracování informací, požadavek na efektivní řešení mají podstatný vliv na proces rozhodování při udělení zakázky. Vznikající tlak na snižování počtu smluvních partnerů požaduje od poskytovatelů služeb neustálé propojování různorodých profesí a výkonů. Budoucnost patří integrovaným balíčkům služeb, jež budou nabízeny i napříč hranicemi. Právě tímto způsobem se Voith Industrial Services s.r.o. svou nabídkou služeb a svou přítomností přizpůsobuje požadavkům a změnám trhu.

S více než 200 pobočkami po celém světě, 17 200 zaměstnanci a obratem 1.0 mil. EUR (2014/2015) patří Voith Industrial Services k vedoucím poskytovatelům technických služeb pro klíčový průmysl.

 

 

* Under license of Voith GmbH. Voith Industrial Services terminated to be part of the Voith
  group of companies since September 1, 2016.

 

Kontakt

Voith Industrial Services s.r.o.
Debřská 378
293 06 Kosmonosy
Czech Republik
Tel. +420 326 733 645
Fax +420 326 733 647
vihm.info@voith.com
Jak se k nám dostanete
 

Kariéra

V rámci Voith nabízíme zkušeným profesionálům dobré možnosti rozvoje -
v mezinárodně orientované společnosti.

Našim zaměstnancům nabízíme:

  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení odpovídající praxi a pracovním výkonům
  • možnost ubytování
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování